URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyintezo/101189 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyarországi lézer gravírozógép forgalmazó disztribútor cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
A megrendelések nagyon változatosak, ezért sok esetben jelentős szakmai hozzáértést, tapasztalatot igényelnek
Ebből kifolyólag sokszor találkozunk izgalmas kihívásokkal, amikor nem rutinból dolgoznak
Ahhoz, hogy leendő kollégánk könnyen tudjon önállóan dolgozni sokat és gyorsan kell tanulnia, hogy járatossá váljon a technológiában
Legalább egy vektorgrafikus program (CorelDRAW, Adobe Illustrator, stb.) ismerete mindenképp szükséges
Mivel a munka viszonylag sokrétű, ezért van, hogy hirtelen kell váltani az egyes munkák egyes fázisai között és gyorsan reagálni egy-egy újabb témára.
A mi elképzeléseink szerint ehhez jól jön, ha az illető jól tud koncentrálni, irányítani tudja egy-egy megrendelés előrehaladását, illetve jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nem feltétel a korábbi lézeres tapasztalat, de előnyt jelent

Főbb feladatok, munkák:
Lézeres megmunkálással kapcsolatos megrendelések ügyintézése
Ez magában foglalja a megrendelést megelőzően a gyártás részleteinek leegyeztetését, ajánlat számítását, grafika ellenőrzését, előkészítését, a megrendelés felvételét és a gyártást végző kollégával a munkák ütemezésének egyeztetését is
A munka jellegéből adódóan nagyrészt ügyfelekkel való egyeztetésből áll (személyes, telefon, e-mail), de gyakran előfordul, hogy a gyártásban is segítségre van szükség és ilyenkor a gépek mellé is oda kell állni.
A gépek használatát megtanítjuk, nem elvárás az ilyen jellegű tapasztalat.

Amit kínálunk:
A munka bejelentett, teljes munkaidős (8 munkaóra, hétfő-péntek), hosszú távú.
A fizetés megbeszélés tárgya, a jelentkező kolléga szakmai rátermettsége, korábbi tapasztalata(i) és a meglévő csapatba való illeszkedése határozzák meg.

Munka kezdése: akár már holnap :)

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: bp519@worklife.hu

Pozíció:

ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka