URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyintezo/101871 Elrejtés

Töltés...
Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület

A hazai zeneipar legnagyobb állandó létszámú szereplője, az Artisjus Egyesület keres a Média Osztályára ügyintéző kollégát.

Feladatok:

  • rádió és televízió műsorokhoz kapcsolódó zenefelhasználások beazonosítása és rögzítése

Elvárások:

  • önállóság, rugalmasság, precizitás, türelem
  • stressz tűrés, terhelhetőség
  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Amit mind ehhez kínálunk:

  • lelkes és fiatalokból álló csapat
  • megbízható, stabil háttér
  • remek munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés juttatásokkal

Önéletrajzokat motivációs levéllel és bérigény megjelölésével a hr@artisjus.com e-mail címre várjuk.

Pozíció:

Ügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka