URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyintezo/98257 Elrejtés

Töltés...
Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő I.E.

Az Artisjus – a hazai zeneipar egyik legnagyobb szereplője budapesti irodájába adminisztratív feladatok ellátására munkatársat keres.

FELADATOK:

  • szerződések nyilvántartásának vezetése, szerződések adminisztrálása és/vagy azok informatikai rendszerbe töltése
  • a szerződésekhez kapcsolódó zeneművek metaadatainak adminisztrálása
  • zeneművek felhasználási adatainak a referencia adatbázissal történő összevetése
  • kapcsolattartás zeneműkiadókkal
  • társosztályok támogatása a reklamációkezelésben
  • a munka során keletkező dokumentumok nyilvántartása

ELVÁRÁS:

  • minimum középfokú végzettség
  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználó szintű ismerete
  • angol nyelvtudás (Nem elvárás nyelvvizsgával igazolni, de a felvételi elbeszélgetésen fordítási feladatot kap a pályázó.)
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotóniatűrés
  • jó problémamegoldó és jó kommunikációs készség

AJÁNLATUNK:

  • Stabilitás
  • vidám, fiatalos hangulat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Önéletrajz, motivációs levél és bérigény megjelölésével várjuk a hr@artisjus.com címre a pályázatokat.

Pozíció:

Ügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka