URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyvezeto-asszisztens/98754 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan fejlődő nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYVEZETŐ ASSZISZTENS

Elvárások:
Egyetemi/főiskolai végzettség
Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office)
Tárgyalóképes német nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Megbízhatóság, lojalitás,
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Nagy stressz tűrő képesség

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Az ügyvezető munkájának napi szintű támogatása és koordinálása
Árajánlatok bekérése
Szoros együttműködés a könyveléssel, ill. pénzügyi osztállyal
Külföldi céges papírok ügyintézése
Részben marketing és HR támogatás
E-mailek kezelése, külföldi telefonok, levelek fogadása, megválaszolása vagy továbbítása az illetékes kolléga felé
Iroda koordinálása és működésének vezetése
Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Fiatalos csapat
Színvonalas munkakörnyezet
Rendszeres képzések

Munkavégzés helye:
Tát vagy Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: pest248@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka