URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ugyvezetoi-asszisztens/97691 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Alvásterápia Kft.

Cégcsoportunk az egészségügyi szektorban működik, alvászavarok diagnosztizálásával, terápiás kezelésével foglalkozik.  A cégvezető munkájának támogatására keresünk ügyvezetői asszisztenst budapesti cégközpontunkba.

ügyVezetői asszisztens

Feladatok:

  • A cégvezető napi munkájának támogatása, személyi asszisztenciájának ellátása, munkájához háttértámogatás biztosítása,
  • az iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (levelek, szerződések), naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése,
  • kollégáknak kiadott határidős feladatok nyomon követése,
  • hatósági, jogi adminisztrációs ügyek intézése.
  • szervezési feladatok ellátása, utazásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • üzleti partnerek és vendégek fogadása, és ellátása,
  • telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 3-5 év személyi asszisztensi tapasztalat,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office programokat (Outlook, Word, PowerPoint, Excel) magabiztos ismerete,
  • Megbízhatóság, etikus magatartás, lojalitás,
  • Ápolt, igényes megjelenés,
  • Határozottság, kiváló kapcsolatteremtő – és problémamegoldó képesség,
  • Precizitás, nyitottság és személyes hatékonyság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú, munkalehetőség, nyugodt munkahely
  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatások
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

·         HHC Hungary Kft. Budapest I. ker. (www.somnocenter.hu, www.cpap.hu)

Fényképes önéletrajzát a sales@cpap.hu e-mail címre várjuk, ügyvezetői asszisztens tárgy megjelöléssel.

Pozíció:

Ügyvezetői asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest I. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka