URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/uzemi-adminisztrator/94456 Elrejtés

Töltés...
MSK Hungary Bt.

mskfelsolegujabb.png

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagoló-gépgyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

Üzemi adminisztrátor

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Üzemi adminisztrátorként az Ön feladatai között szerepel:

  • Alapanyag bevételezés, könyvelés, készletrendezés.
  • Adminisztrációs ügyintézés és adatrögzítési feladatok ellátása.
  • Nyilvántartások vezetése.
  • Üzemvezető napi munkájának a segítése, jegyzőkönyvek készítése a megbeszélésen elhangzottakról.

Az Ön profilja:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Gazdasági végzettség előnyt jelent.
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point).
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret előnyt jelent.
  • Gyártás-előkészítésben való jártasság előnyt jelent.
  • Alapfokú szintű angol/német nyelvismeret.
  • Jó kommunikációs képesség (szóban, írásban egyaránt), társterületekkel való kapcsolattartás.
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Precizitás, pontosság, jó problémamegoldó képesség.
  • Önállóság a munkavégzés során, magabiztosság és nagyfokú rugalmasság.
  • Gyors tanulási képesség.
  • Hatékony munkavégzés.
  • Stressz-tűrő képesség.
  • Csapatmunka.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem
  • Pozitív, támogató vállalati légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő Kulturális Értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Küldje el Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven a hr@msk.hu email-címünkre.

mskujalso.png

msklegujabbalso.png

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyírbátor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Gyártás / Termelés