URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/uzletkoto/101714 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

ÜZLETKÖTŐ
kollégánkat keressük a SIÓFOKI telephelyünkre

Feladatok:
• új ügyfelek bevezetése a STAVMAT hálózat elégedett vevőinek körébe
• viszonteladói hálózat támogatása, bővítése
• szaktanácsadás kiemelt partnerek részére
• árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
• a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:
• építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
• hiteles kommunikáció, lendületes munkavégzés
• MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
• megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
• határozatlan idejű munkaszerződés
• pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
• kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
• versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
• fejlődési lehetőség, továbbképzések
• cégautó, céges laptop/mobiltelefon használat

Munkavégzés helye, ideje:
• Siófok és környéke, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL az allas612@stavmat.hu címre

Pozíció:

ÜZLETKÖTŐ

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem