URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/vamugyintezo/99048 Elrejtés

Töltés...
Hanon Systems Hungary Kft.

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Vámügyintéző

Legfontosabb munkaköri feladatok
o Export / Import vámkezelésekkel kapcsolatos feladatok ellátása normál és egyszerűsített eljárásban
o Termékek szakszerű tarifális besorolása
o Intrastat ügyintézés: EU-s ki-, beszállítások adatainak rögzítése
o EKAER ügyintézés: EU-s és magyarországi beérkezések nyomon követése EU-s kiszállításokhoz EKAER szám igénylése, nyomon követése
o Megfigyelt és ellenőrzött jövedéki termékekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
o Kapcsolattartás: külső (pl. vámszervek, beszállítók, szállítmányozók) és belső (munkatársak, különböző osztályok) „vevőkkel”

Követelmények
Felsőfokú vámügyintézői szakképesítés
Kétműszakos munkarend vállalása
„B” kategóriás jogosítvány
Számítógépes tapasztalat
Precizitás, pontosság, önállóság-csapatjáték
Jó kommunikációs képesség

Előny
Közelmúltban szerzett szakmai tapasztalat
Soft-Point vámprogram ismerete
Idegen nyelv ismerete (angol)
Műszaki beállítottság
Termékdíj és jövedéki ügyintézői végzettség

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Beszerzés / Logisztika
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling