URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/vegyipari-technikus/99064 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MTA Atomki

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

vegyipari technikus

MTA Atommagkutató Intézet
Izotóp Klimatológiai és Környezetkutató Központ http://iker.atomki.hu/

A Magyar Tudományos Akadémia Atommagkutató Intézet Izotóp Klimatológiai és Környezetkutató Központja keres minta-előkészítéshez 1 fő laboránst.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Minták előkészítése és feldolgozása mérésre (környezeti és régészeti minták, nem sugárveszélyes munkakör);
  • Részvétel új minta-előkészítési módszerek tesztelésében;
  • Jegyzőkönyvek és egyéb formanyomtatványok töltése és vezetése, auditált rendszerben;
  • Mintapreparáláshoz szükséges eszközök mosogatása, előkészítése, kisebb karbantartása;

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi vagy ezzel egyenértékű képzettség;
  •  MS Office alkalmazások felhasználószintű ismerete;
  • Csapatban együttműködésre és önálló munkavégzésre való képesség, segítőkészség;
  •  Pontos, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Angol nyelvtudás;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Igényes, modern munkakörnyezet és modern berendezések;
  • Közalkalmazotti jogviszony;
  • Fiatalos, kreatív és barátságos csapat, családbarát munkahely.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Bem tér 18/C

Foglalkoztatás jellege:

  •  határozott idejű, 2020.08.31.-ig tartó közalkalmazotti jogviszony
  •  teljes munkaidő

A határozott idejű kinevezés kölcsönös megelégedettség esetén meghosszabbítható.

Jelentkezési határidő: június 29. A munkakör legkorábban 2018. augusztus 1. napjától tölthető be.

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailben: dora.reka@atomki.mta.hu

Pozíció:

Vegyipari technikus

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Hirdető:
MTA Atomki
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Gyógyszeripar / Vegyipar