URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/vezetoi-asszisztens/98061 Elrejtés

Töltés...
General Capital Kft.

   Vezetői asszisztens

Munkatársunkat keressük

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, valamint nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékeinek elérhetőségét. Olyan nőket és férfiakat céloz meg termékeivel, akik a klasszikus vonalak és az aktuális trendek jellemző jegyeinek kombinációját kedvelik.

Cégünk dinamikus csapatába keressük tapasztalt vezetői asszisztens munkatársunkat, aki megfelel az alábbi feltételeknek:

·         kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban

·         minimum középfokú végzettség

·         minimum 2 év irodai, adminisztrációs, asszisztensi területen szerzett tapasztalat

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint ismeret)

·         jó kommunikációs és problémamegoldó készség

·         precizitás, pontosság, önállóság megbízhatóság és rugalmasság

Feladatok:

·         cégvezetők teljes körű támogatása minden adminisztratív és szervezési feladatban (megbeszélések, karbantartások koordinálása)

·         iroda adminisztratív feladatainak ellátása

·         kimutatások készítése

·         kimenő, bejövő dokumentumok kezelése

·         problémák/kérések megoldása, koordinálása

·         vendégek fogadása

·         céges utazások szervezése, céges rendezvények szervezésében való részvétel

·         irodai beszerzések kezelése/koordinálása

·         megbeszéléseken való részvétel, emlékeztetők készítése

·         belső kommunikációs feladatok ellátása, kapcsolattartás a partnerekkel,

·         hivatali ügyintézés

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes, önálló munkavégzés

·         fejlődési lehetőség

·         versenyképes fizetés

·         stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

A szakmai önéletrajzzal történő jelentkezéseket, fizetési igény megjelöléssel az anita.peto@heavytools.com e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka
Értékesítés / Kereskedelem