URL: http://workline.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/web-shop-operator-torokbalint-referencia/96825 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Pest megyei partnercégünk számára keresünk megváltozott munkaképességű munkavállalókat

Web-shop operátor

pozícióba.

Feladatok:

  • Web-shop megrendelések feldolgozása
  • Értékesítési bizonylatok elkészítése
  • Visszáruk feldolgozása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • A rehabilitációs hatóság által kiállított komplex bizottsági összefoglaló vélemény az egészségkárosodás és az egészségi állapot mértékéről (szakvélemény)
  • A megváltozott munkaképességű személyek ellátására vonatkozó határozat

Amit a cég kínál:

  • Stabil, havi szintű jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés ideje:

  • Napi 6 vagy 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Jelentkezés/kapcsolat:

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a cserhalmi.elinor@mpme.hu e-mail címre.

Pozíció:

Web-shop operátor - Törökbálint (Referencia szám: REF2355)

Munkavégzés helye: Pest megye / Törökbálint
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Adminisztrációs állás / Asszisztens munka