URL: http://workline.hu/allasok/bank-biztositas/biztositas-kozvetito/98426 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Biztosítási és vagyonkezelő cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁS KÖZVETÍTŐ

Elvárások:
Középfokú végzettség (érettségi)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Vállalkozói szemlélet

Személyes elvárások:
Sikerközpontú szemléletmód
Tudatos gondolkodás és igény a folyamatos fejlődésre
Kimagasló képesség kapcsolatok kiépítésére és azok megtartására
Kiváló kommunikációs készség
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Értékesítési vagy a biztosítási területen felmutatható sikeres múlt

Feladatok:
Az cég gondoskodik arról, hogy magas szakmai ismereteket közvetítő, színvonalas képzéseken sajátítsd el új szakmád.
Biztosítási tanácsadóként szükséged lesz gyakorlati tudás megszerzésére is, amelyben közvetlen vezetőd és személyes mentorod lesz segítségedre.
Szakértőink pedig segítenek beindítani és folyamatosan fejleszteni vállalkozásod.

Amit kínálunk:
Teljesítményarányos megbízási díj (jutalék)
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: hajdu50@worklife.hu

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Bank / Biztosítás