URL: http://workline.hu/allasok/bank-biztositas/koveteleskezelesi-munkatars/98046 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Követeléskezelési munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:

·      Fizetési felszólító és felmondás előtti felszólító levelek készítése

·      Lakossági hátralékosok esetében az eredménytelen fizetési felszólítások után fizetési meghagyások elkészítése

·      Jogerős fizetési meghagyások esetén beszedési megbízás készítése, végrehajtási lap kiállítása és bírósághoz történő benyújtása

·      A fizetési meghagyások, végrehajtási eljárások érvényesítéséhez szükséges eljárási díj utalásának, a végrehajtók felé a végrehajtási előleg utalásának biztosítása

·      Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások nyomon követése

·      Részletfizetési kérelmek megválaszolása, bérleménydíj-hátralékkal kapcsolatos levelezések, negyedévenként kimutatások készítése a behajtási cselekményekről

·      Ügyfélforgalom bonyolítása az erre kijelölt időpontokban

·      A munkakör feladataival kapcsolatos nyilvántartások, adatbázisok karbantartása, a már végrehajtásra adott követelések befizetésének naprakész nyilvántartása.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·      Közgazdasági érettségi

·      Jó együttműködési és kommunikációs készség

·      Rendszerszemléletű gondolkodás

·      Hatékony problémafelismerő és megoldó képesség

·      Pontosság

·      Megbízhatóság

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség

·      Kellemes munkahelyi környezet

·      Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018.május 5-ig

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Bank / Biztosítás