URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/anyagbeszerzo/101400 Elrejtés

Töltés...
Triad Real Estate Kft.

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?

Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő szakmai tapasztalattal lakóingatlanok építésében és szeretné tudását ebben gyarapítani?

Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

TRIAD Real Estate Kft részben külföldi tulajdonú ingatlanberuházó és fejlesztő cég folyamatosan bővülő budapesti csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

Anyagbeszerző

pozícióba.

FELADATAI:

  • építőipari anyagok minőségének széleskörű ismerete
  • széleskörű ismeret, jó kapcsolatrendszer kiépítése a magyar építőipari piac anyagbeszállítóival
  • anyagbeszerzés és felhasználás folyamatos koordinálása
  • vállalkozók és beszállítók versenyeztetése
  • alvállalkozókkal, munkaerőközvetítőkkel kapcsolatépítés
  • kiviteli tervek értelmezése, elemzése
  • műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • kalkulációk készítése

FONTOS SZÁMUNKRA:

  • Szakirányú min. középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • költségvetés-készítő programok ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • Építőanyagok, hagyományos és modern építési technológiák ismerete
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • angol nyelvtudás
  • Autocad, Archicad ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
  • Stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspektíva
  • Kiemelkedő bérezés
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Anyagbeszerző
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Mérnök / Műszaki