URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/anyagmozgato-munkatars-targoncavezeto-referencia-szam-ref2241/95617 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Anyagmozgató - Targoncavezető

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Modern targonca mindennapos használata
  • Áruk átvétele és kiadása
  • Rendelések előkészítése kiszállításra

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Targoncavezetői jogosítvány bemutatása
  • Tapasztalat targoncavezetés területén
  • Hosszútávú munka vállalás
  • 1 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Útiköltség térítés ( 24 Ft/km)
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedő bérezés ( kezdés: bruttó 1000 Ft, 3 hónap után ez magasabb)
  • Cafeteria
  • Csúcstechnológiás gépekkel való munkavégzés
  • Túlóra lehetőség ( 100%-ban térített)

Munkarend:

heti 4 nap(hetfőtől - csütörtökig) - napi 10 óra ( 05:50 - 16:00)

Munkavégzés helye: Alsónemesapáti közelében

Kell ennél több? Ha nem, akkor jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk ide:

zalaegerszeg@dologido.hu

Az üzenet tárgyába ne felejtsd el beleírni: HR szakember! Várjuk a jelentkezésed!

Anyagmozgató munkatárs(Targoncavezető) (Referencia szám: REF2241)

Munkavégzés helye: Zala megye / Alsónemesapáti
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka