URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aru-szolgaltatas-beszerzo/100993 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Áru – szolgáltatás beszerző Pécs

Álmodni, majd fejest ugrani az ismeretlenbe. Fejlődni, keresni a kihívásokat, és sikerrel venni az akadályokat, vagy éppen tanulni a hibákból. A cégcsoport, amelynek biztos háttere nem csak marketingfogás, hiszen sikerét 200-nál is több kolléga és többmilliárdos éves árbevétel is bizonyítja, most fejest ugrik valami egészen újba. Ehhez pedig Rád lesz szükség, feltéve, ha az első mondatokat olvasván Téged is elfogott a vágy, hogy valami újba kezdj. Ráadásul Neked elég akár csak szakmádon belül lépned.

 Kávézó és delikátüzlet zökkenőmentes és sikeres üzemeltetéséhez keresünk áru - szolgáltatás beszerzőPécsre. Azaz emberközpontú munkaadóhoz várjuk a sikerorientált munkatársat. Ha az alábbi feladatokra kihívásként tekintesz, akkor könnyen lehet, hogy Te leszel az:

  • szolgáltatások és eszközök beszerzése, beszerzési stratégiák kialakítása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, a minőségbiztosítással és az informatikával
  • a verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, értékelése, piaci elemzések készítése
  • új beszállítók felkutatása, értékelése
  • kapcsolattartás, valamint tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal

Igen, a beszerző általában ilyesmikkel foglalkozik. Mégis miért vagyunk mi mások? Azért, amit már említettünk: mögöttünk egy jól működő cég áll, középpontban az emberrel. Szívesen látjuk az ötleteket, díjazzuk, ha a munkatársunk kreatív. Ráadásul itt a kezdetektől részt vehetsz a vállalkozás és a helyszín formálódásában, a tanácsaiddal segítheted egy új vállalkozás beindulását.

De ha ez nem volna elég, akkor íme, mit kínálunk azért, ha a fenti feladatokat profin tudod elvégezni:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • elkötelezett, dinamikus csapat
  • izgalmas szakmai kihívások

Ha pedig már alig várod, hogy megtudhasd, hogyan kell jelentkezni, megmutatjuk, milyen tulajdonságok és tudás szükségesek ehhez a munkához:

  • felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat – szolgáltatások területén szerzett tapasztalat előny
  • (ár)tárgyalásban való jártasság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Ha a feladat részletei tetszenek, a képességeid és készségeid is megfelelnek annak, amit mi keresünk, akkor nincs más hátra, mint elküldened az önéletrajzodat a 04721@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Pozíció:

Áru – szolgáltatás beszerző

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika