URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aruszallito-c-kategorias-jogositvannyal-gki/98669 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, győri telephelyére munkatársat keres

áruszállító munkakörbe C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával

keres, Győrből vidékre történő áruszállításra.

Elvárások:

-       áruterítői tapasztalat

-       C kategóriás jogosítvány és GKI kártya

-       kikérhető erkölcsi bizonyítvány

-       középfokú végzettség

-       jó problémamegoldó képesség

-       jó tájékozódó képesség

-       teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)

-       változó munkaidő vállalása (hétfőtől péntekig, akár hajnali munkakezdéssel)

-       győri, vagy környéki lakhely

Előnyt jelent:

-       helyismeret

-       élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat

-       német nyelvtudás

-       alapfokú műszaki ismeretek

-       azonnali kezdés

Feladatok:

-       áruszállítás Nyugat-Magyarország területén

-       áruszállítás alkalmanként Ausztriába

-       kis- és nagyautós áruszállítás egyaránt (3,5 tonna és 5,5-7,5 tonnás össztömegű autókkal)

-       reklamációkezelés

-       nem slepptúrás kiszállítás

-       értékesítés támogatás

Amit kínálunk:

-       versenyképes bérezés (teljes bejelentés, bérezés bruttó 345.000,- Ft-tól)

-       stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Áruszállító C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka