URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aruterito-gepkocsivezeto-szombathely/100802 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. fuvarozással foglalkozó és logisztikai szolgáltatást nyújtó, magyar tulajdonban lévő

Áruterítő gépkocsivezető

pozícióba.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Élelmiszerterítés hűtődobozos autóval
  • Az élelmiszeripari termékek pontos, sérülésmentes kiszállítása a meghatározott túraútvonalon
  • Az áru fel-, és lerakodása a gépjárműről.
  • Dokumentum-, visszáru-, göngyöleg-, és készpénzkezelés
  • Szállítólevelek, számlák kezelése
  • A gépjármű tisztán tartása

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Középfokú végzettség
  • C/CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat – amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok!
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Előnyt jelent: Élelmiszerterítésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes bérezés (személyes megbeszélés kérdése)
  • Napi kb. 9 órás munkavégzés, kora reggeli indulás szombathelyi depóból
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Szombathelyről indulva, Vas és Győr-Moson-Sopron megyei települések

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a 04678@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Pozíció:

Áruterítő gépkocsivezető - Szombathely

Munkavégzés helye: Vas megye / Szombathely
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika