URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aruterito-gepkocsivezeto/98115 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. pécsi, fuvarozással foglalkozó és logisztikai szolgáltatást nyújtó, magyar tulajdonban lévő partnercégéhez keres nagyobb létszámban munkatársakat

Áruterítő gépkocsivezető

pozícióba.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3,5 tonna feletti)
  • Az élelmiszeripari termékek pontos, sérülésmentes kiszállítása a meghatározott túraútvonalon
  • Az áru fel-, és lerakodása a gépjárműről.
  • Dokumentum-, visszáru-, göngyöleg-, és készpénzkezelés
  • Szállítólevelek, számlák kezelése
  • A gépjármű tisztán tartása

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Középfokú végzettség.
  • C/CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok!
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Élelmiszerterítésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Pécsi telephelyről indulva Baranya, Somogy, Tolna megyei települések

Szerződés jellege

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig
  • (Kora reggeli munkakezdés)

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a dologido582264@dologido.hrszoftver.hu  e-mail címre.

A levél tárgyába írja bele: Áruterítő gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika