URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aruterito-sofor/100729 Elrejtés

Töltés...
Vita Giorno Kft.

Ásványvíz házhozszállításhoz sofőrt, áruterítőt keresünk

Webáruházunk az alábbi munkakörbe munkatársat keres: áruterítő sofőr

Feladatok:

  • Rakodás, budapesti címek áruterítése, irodai ügyintézés (napi elszámolás)

Elvárások:

  • Kultúrált megjelenés, udvariasság
  • Talpraesettség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (akár heti kifizetéssel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott
szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével- küldje el az allas@vizdiszkont.hu e-mail címre!

Pozíció:

ÁRUTERÍTŐ SOFŐR

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika