URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/aruterito/101012 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Áruterítő - sofőr

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Hűtött élelmiszer szállítás kamionnal, illetve teherautóval -állandó fuvarok zalaegerszegi indulással
  • Az áru felrakodása a járműre, illetve lerakodása a teherautóról
  • Szállítólevelek és számlák kezelése
  • Útvonal: Vas, Zala és Veszprém megyét érintően

Az állás betöltéshez tartozó elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány és érvényes GKI igazolvány
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bérezés: próbaidő után nettó 250.000 Ft/hó
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig, hajnali kezdéssel (5:30-tól vagy 6:00-tól) fuvarszervezés dönti el
  •  Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál

Bővebb információ: +36203830252

Küldd el önéletrajzodat a 04383@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha email-t küldesz, a tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: Sofőr!

Pozíció:

Áruterítő

Munkavégzés helye: Zala megye / Zalaszentgrót
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika