URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/beszallitoi-minosegbiztositasi-mernok/98114 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. szolnoki székhelyű, multinacionális hátterű, autóipari beszállító partnere számára keres

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat

Feladatok:

  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
  • Szoros együttműködés a beszállítókkal
  • Beszállító mutatószámainak készítése és nyomon követése
  • Zárolt készletek nyomon követése
  • Társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Nemzetközi csapatokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves beszállítói minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Szóban és írásban aktív angol vagy német nyelvtudás szükséges!
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és pontos munkavégzés

 Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási technikák alkalmazásában (pl: 5Why, Ishikawa, SPC stb.)
  • Járműipari területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

 Amit partnerünk nyújt:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség
  • Korrekt, szakmai képzettség, gyakorlati tudás alapján kialakított bérstruktúra
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Sokszínű, támogató szakmai háttér

 Érdeklődni és jelentkezni a 04318@dologido.hrszoftver.hu email címen lehetséges fényképes angol/német és magyar önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.

Pozíció:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok / Szolnok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Mérnök / Műszaki