URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/beszerzo-irodai-munkatars-vendeglatasban/100619 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata Beszerzési csapata bővítése céljából munkatársat keres

Beszerző, irodai munkatárs – vendéglátásban szerzett tapasztalattal (séf, szakács, felszolgáló)

munkakörbe

Az Ön profilja:

-       vendéglátásban szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat (séf, szakács, felszolgáló, üzletvezető munkakörben)

-       gasztronómiai, élelmiszeripari ismeretek

-       tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (beszállítóinkkal a tárgyalások egy része angol nyelven zajlik)

-       kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés

-       dinamikus, önálló munkavégzés

-       eredményorientáltság

-       rendszerszemlélet

-       felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-       budapesti (környéki) lakhely

-       B kategóriás jogosítvány

Az Ön feladata:

-       új gyártók, forgalmazók, termékek felkutatása

-       ártárgyalások folytatása

-       beszerzések, rendelések és beszállítások koordinálása

-       az aktuálisan szükséges árukészlet biztosítása, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal

Munkavégzés helye:

-       Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:

-       versenyképes jövedelem, bruttó 451.000,- Ft

-       irodai munkavégzés, kiszámítható (napi 8 és fél órás) munkaidő, szabad hétvégék

-       fejlődési, tanulási lehetőség

-       változatos munkakör egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

-       fiatalos csapat

-       egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését önéletrajz kíséretében küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Beszerző, irodai munkatárs – vendéglátásban szerzett tapasztalattal (séf, szakács, felszolgáló) - Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Vendéglátás / Idegenforgalom