URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/beszerzo/98106 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Tornádó International Kft.

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége munkatársat keres az alábbi területre.

Beszerző

Feladatok:

·         Alapanyagok beszerzése belföldről, külföldről (rendelés előkészítése, rendelés, beszállítás megszervezése)

·         Szoros szakmai együttműködés a raktárral és a tervezéssel

·         Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelések kezelése

·         Fuvarok szervezése (be és kiszállítás)

Feltételek:

·         Német és/vagy angol nyelvtudás

·         Min. középfokú végzettség

Személyiség:

·         Jó kommunikációs készség, határozott személyiség

·         Rendszerszemléletű gondolkodásmód

·         Csapatjátékos

Előny:

·         Vállalatirányítási rendszer ismeret

·         Gyártó cégnél szerzett 2-3 éves beszerzői tapasztalat

Jelentkezés: info@tornado-international.hu címre küldött fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal.

Pozíció:

Beszerző

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Hódmezővásárhely
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika