URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/beszerzo/98831 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Angol nyelvtudással rendelkező Beszerző munkatársat keresünk elektronikai termékeket gyártó észak-amerikai székhelyű multinacionális partnercégünk számára.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

  • Gyártási anyagok beszerzésének teljes körű ügyintézése, a beszerzési feltételek folyamatos javítása
  • Kanban megrendelés
  • EPD megrendelés készítés (vállalatirányítási rendszerben), megrendelések nyomonkövetése, fuvarszámlák rögzítése
  • Árajánlatkérés
  • Heti és havi riportok elkészítése
  • A beszerzési igények ellenőrzése, felülvizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum két éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, BPCS)
  • Jó kommunikációs- és tárgyalástechnika

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bér, béren kívüli juttatások és utazási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiemelkedő szakmai háttér

Pozíció:

Beszerző

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika