URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/budapesti-elelmiszer-nagykereskedesunkbe-munkatarsakat-keresunk/99381 Elrejtés

Töltés...
GOODMILK KFT.

 Budapesti Élelmiszer Nagykereskedésünkbe keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

-          beérkező áru raktáron belüli mozgatása,

-          komissiózás,

-          raktári rend fenntartása.

Elvárások:

-          általános iskolai végzettség,

-          precíz, pontos, megbízható munkavégzés.

Amit kínálunk:

-          hosszú távú, stabil munkahely,

-          versenyképes jövedelem,

-          fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, IV.kerület

Érdeklődni a 30-758-8492 vagy a 30-552-8302 telefonszámokon lehet.

Az önéletrajzokat a goodmilk@goodmilkkft.hu email címre várjuk.

Budapesti Élelmiszer Nagykereskedésünkbe munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka