URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/ce-kategorias-nemzetkozi-gepkocsivezeto/100080 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Finn szállítmányozási cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

CE KATEGÓRIÁS NEMZETKÖZI GÉPKOCSIVEZETŐ

Elvárások:
Megbízhatónak és csapatjátékos
Átlagos stressztűrő képesség
Van kb egy év vezetési gyakorlat, lehetőleg 40 tonnás nyerges szerelvényen
CE kategóriás jogosítvány, GKI kártya, és digikártya
Alapszintű angol vagy német nyelvismeret (írásban)
Felhasználói szintű számítógépkezelés (e-mail, tablet)
Nem volt nagyobb káresemény és közlekedési kihágás

Előnyt jelent:
ADR-kártya

Feladatok:
A rakományok kiinduló és célállomása Finnország, de a kamionok maguk csak néhány igen kivételes esetben járnak Finnországban.
Az átlagos gyakorlat az, hogy a megrakott pótkocsi Finnországból hajón jut el a travemündei kikötőbe, ahonnan helyzettől függően vagy egy vontató viszi tovább, vagy vasúton jut el a ludwigshafeni állomásra, ahol a vontató felakasztja.
A felrakodás végeztével a pótkocsit visszahúzzuk Ludwigshafenbe a vasútállomásra, vagy a travemündei kikötőbe, ahonnan ismét hajóval szállítják át Finnországba.

Megbízóról:
Finnországi szállítmányozó cég, melyet 1991-ben alapítottak, de 1932-ig visszanyúló gyökerekkel rendelkezik
Németországban két bázisuk van: Mannheim és Lübeck
Ügyfeleiknek - akik főként az autóipar képviselői közül kerülnek ki -, rugalmas és minőségi fuvarszolgáltatást kínálnak.
Legfontosabb értékeik a biztonság, az ügyfélközpontú hozzáállás, a szakértelem és a felelősség.

Amit kínálunk:
Stabil finn munkaviszonyt
Az európai törvényeket és rendeleteket betartó munka-, vezetési és pihenőidőket (nem kilométer-alapú fizetés, nincs üzemanyagnorma)
Finn törvények szerinti szociális juttatásokat (egészségbiztosítás, nyugdíjalap, családi pótlék)
Választható munkarendet
Belépéskor 300,00 Euró (nettó) belépési bónuszt
1.170,00 Euró/ (nettó) alapfizetést + 33 Euró/nap adómentes napidíjat
Akár 1.500,00 (nettó) Euró bónuszt évente
Fizetett szabadságot (1100 Euró/év nettó)
Éves szinten kb 800,00 Euró (nettó) utazási térítést. Ezen felül az első kiutazás ingyenes. A munkaciklus Németországban kezdődik és ér véget.
Lübecki telephelyünkön, könnyen megközelíthető helyen, a vontatók és a személyautód részére biztonságos parkolóhelyet biztosítunk; Ingyenesen használhatod a rendezett vizesblokkot, a jól felszerelt konyhát, televíziót, mosó- és szárítógépet, kondigépeket, zárható szekrényeket és wifit
Kényelmes fuvarfeladatokat: fuvarjaink 60%-a komplett rakomány, egy fel- és egy lerakóhellyel; a fuvarfeladatok 95%-a nappali vezetést igényel.
Minőségi munkaruházatot
Tapasztalt és együttműködő irányítást, amely problémás helyzetekben magyarul is elérhető
Környezetbarát, biztonságos, modern és megbízható flotta (Mercedes 2016-18).
Kényelmet: a vontatókban többek között inverter, és hűtőszekrény van
Oktatást: többek között típusoktatást, ADR, GKI tanfolyamot biztosítunk
Céges tabletet internet-hozzáféréssel

Munkavégzés helye:
85%-ban Németország, 15%-ban Franciaország, Sapnyolország, Svájc, Ausztria

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold84@worklife.hu

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika