URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/ejszaki-sofor/98410 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Sofőr

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  •  Hűtött élelmiszer szállítás kamionnal, illetve teherautóval (állandó éjszakás fuvarok Zalaszentgrót-Alsónémedi-Zalaszentgrót útvonalon, általában este 18/19 órakor indul és másnap hajnal reggel 4 körül ér vissza)
  • Az áru felrakodása a járműre, illetve lerakodása a teherautóról
  • Szállítólevelek és számlák kezelése

Az állás betöltéshez tartozó elvárások:

  •  C,E kategóriás jogosítvány és érvényes GKI igazolvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •  Zalaszentgróti lakóhely
  •  Áruterítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes, kiemelt fizetés (napi díj: 13.500 Ft/nap)
  •  Munkavégzés vasárnap estétől péntek reggelig (nem hetelős)
  •  Határozatlan idejű munkaszerződés
  •  Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál

Bővebb információ: +36203830252

Küldd el önéletrajzodat a herman.renata@dologido.hu e-mail címre, vagy add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha email-t küldesz, a tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: Sofőr!

Pozíció:

Éjszaki sofőr

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika