URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/elado-penztaros-budapest/98803 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság keresi új munkatársát budapesti, 10. kerületi telephelyére

Eladó-pénztáros
munkakörbe

Az Ön feladata:
- Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás
- Aktív értékesítés, termékajánlás
- Számlázás, pénztárkezelés
- Árurendelés
- Áruátvétel
- Árukihelyezés, „polckép” kialakítása, fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába, hűtőkbe kihelyezése
- Termékszavatossági idők ellenőrzése

Az Ön profilja:
- Középfokú (szakirányú) végzettség
- Eladói munkakörben szerzett tapasztalat
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- Jó kommunikációs és együttműködési készség
- Lendületes, dinamikus munkavégzés
- Jó fizikum (árupakoláshoz szükséges)
- Gasztronómia iránti érdeklődés

Munkaidő:
- Hétfőtől péntekig 8:00-16:00
- Minden második szombaton 8:00-12:00, mely munkaidő hétközben kiadásra kerül

Előnyt jelent:
- Fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete

Munkavégzés helye:
- Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
- Egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Eladó-pénztáros-Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / Fizikai munka