URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/ellenorzo-jaror/99422 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Trezex Hungária Zrt.

Magyarország egyik legnagyobb készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja budapesti kirendeltségébe keres vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat

Ellenőrző Járőr

munkakörbe.

Főbb feladatok:

·       A járatok, járat személyzet, telephelyek, szállítási folyamatok napi szintű tervezett és véletlenszerű ellenőrzése

·       Külön utasítás szerint kiemelt prioritású szállítmányok kisérése

·       Az operációt veszélyeztető hiányosságok feltárása, észlelt fenyegetettség esetén az előírt szabályok szerinti, szakszerű intézkedés, helyszínbiztosítás, szükség esetén beavatkozás.

·       Készenléti szolgálat biztosítása a budapesti telephelyen, telephely ellenőrzési feladatok végzése.

·       Rejtett ellenőrzések végrehajtása.

·       Eseti telephely őrzés-védelmi feladatok.

·      Az ellenőrzési tevékenység dokumentálása, jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Erős Budapest és Pest megye helyismeret
  • Elengedhetetlen az emberek irányításában, ellenőrzésében szerzett tapasztalat, valamint a kiváló tervezési és szervezési készség
  • Személy- és vagyonőr bizonyítvány
  • Fegyvervizsga

Önt keressük, amennyiben:

  • Gyorsan átlát egy adott helyzetet
  • Képes egyszerre többfelé figyelni
  • A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
  • Szereti a nyüzsgést, pörgést
  • Rendszerezett, és jól osztja be a rendelkezésre álló időt
  • Folyamatosan azon gondolkodik, hogyan lehetne a dolgokat jobban csinálni
  • Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésévelaz alábbi email címre várjuk:

hr@trezex.com

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling