URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/forgacsolo-muszakvezeto-munkatars/98049 Elrejtés

Töltés...
Mag Hungary Kft.

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk

Forgácsoló Műszakvezető Munkatársat

Feladatai:

- a forgácsoló üzem munkájának operatív irányítása, két/három műszakos munkarendben

- a műszakban dolgozók munkájának szervezése, teljesítményének követése vezetői

feladatok ellátása

Szakmailag felelős a következő folyamatok rendeltetésszerű működésének biztosításáért:

-    A folyamatos termeléshez szükséges segédeszközök ill. egyéb feltételek  biztosítása

-    Gyártástechnológia optimalizálása

-    ISO előírások ill. forgácsoló üzemi utasítások betartása ill. betartatása

-    Meglévő folyamataink folyamatos optimalizálása

Elvárásaink:

-    szakirányú középfokú forgácsoló vagy gépésztechnikus  végzettség

-    legalább 5 éves  CNC marósként szerzett szakmai  tapasztalat

-    Projektjellegű feladatok önálló irányítására való képesség

-    Határozott, emberileg és szakmailag hiteles csoportvezetői fellépés

-    Munkatársak motiválásának , szakmai fejlesztésének képessége

Előny

-    Forgácsoló üzemben szerzett termelésirányítói / műszakvezetői  tapasztalat

-    Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem a pályázó szakmai tapasztalatától függően.

Jelentős éves béren kívüli juttatási keret Cafeteria rendszeren keresztül.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha szeretne egy teljesítményképes csapatban igényes feladatokon velünk dolgozni és a szakmai felelősség kihívás Önnek, akkor várjuk pályázati anyagát a következő e-mail címre:

    MAG Hungary Kft. | István király krt. 23/ a.

    H-6000 Kecskemét | Hungary

    kitti.bakonyi@mag-ias.com

170511_FFG_email_signatur

Pozíció:

Forgácsoló Műszakvezető Munkatárs

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka