URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/gepkocsivezeto-ce-kategoria-referencia-szam/96399 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Baranya megyei magyar tulajdonban lévő partnercégékünkhöz keresünk munkatársakat

Teherautó sofőr

(Ref.: 2345)

pozícióba.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3,5 tonna feletti)
  • Az élelmiszeripari termékek pontos, sérülésmentes kiszállítása a meghatározott túraútvonalon
  • Szállítólevelek, számlák kezelése
  • A gépjármű tisztán tartása

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Középfokú végzettség.
  • CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Fuvarozásban szerzett tapasztalat amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok!
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Élelmiszerterítésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelkedő havi szintű bérezés
  • Modern, új gépjárművek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Győri telephelyről indulva Győr-Moson-Sopron és Pest megye

Szerződés jellege

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@dologido.hu e-mail címre.

A levél tárgyába írja bele: Gépkocsivezető - Győr

Pozíció:

Gépkocsivezető (CE kategória) (Referencia szám: REF2345)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika