URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/gepkocsivezeto/99008 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Budapesti székhelyű 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk családias környezetbe munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKOCSIVEZETŐ

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány / büntetlen előélet
Önálló megbízható precíz munkavégzés
Ápolt, tiszta megjelenés
Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy 3,5 t-ig furgonnal való korábbi munkavégzés
ADR bizonyítvány
Jó probléma megoldó készség

Feladatok:
Kiscsomagos áru ki és beszállítása napi szinten ugyanazon a meghatározott területen belül.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Biztos háttér
Versenyképes jövedelem,
Heti 4 napos munkavégzés

Munkavégzés helye:
Budapest-Veszprém-Zirc vonalon (változó, az autó minden nap ugyanazt a fuvarfeladatot végzi el)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp385@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika