URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/gyartas-logisztikus/97179 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gyártás logisztikus

Munkavégzés helye: Kecskemét

Kecskeméti multinacionális, autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk ”Gyártás logisztikus” munkatársat.

Feladatok

  • Termeléstervezési feladatok ellátása, gyártási tervek készítése kapacitás ellenőrzés és vevői rendelések teljesíthetőségének ellenőrzése mellett
  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés
  • Termelési dokumentumok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gyártási információk vállalatirányítási rendszerbe és termelési adatbázisokba történő frissítése
  • Alapanyag termelési helyen történő biztosításához szükséges stratégiák kialakítása és optimalizálása
  • Termelési kiértékelések készítése
  • Leltározási feladatokban történő részvétel
  • Termelési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Stabil multinacionális háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika