URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/jarat-koordinator/99421 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Trezex Hungária Zrt.

Magyarország egyik legnagyobb készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja budapesti kirendeltségébe keres vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat

Járat koordinátor
munkakörbe.

Önt keressük, amennyiben:

  • Határozottan irányítja a többségében férfiakból álló munkatársakat
  • Gyorsan átlát egy adott helyzetet
  • Képes egyszerre többfelé figyelni
  • A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
  • Az ügyfelekkel kitűnően kommunikál, még nyomás alatt is
  • Szereti a nyüzsgést, pörgést
  • Rendszerezett, és jól osztja be a rendelkezésre álló időt
  • Folyamatosan azon gondolkodik, hogyan lehetne a dolgokat jobban csinálni
  • Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

Főbb feladatok:

  • A járatok koordinálásáért felelős csoport tagjaként a szállítási feladatok megtervezése és az értékszállítók napi munkájának irányítása
  • A feladatok újraszervezése, reagálás a folyamatosan érkező változásokra
  • A felmerülő problémák megoldása a zavartalan kiszolgálás érdekében

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Erős Budapest és Pest megye helyismeret
  • Elengedhetetlen az emberek irányításában szerzett tapasztalat, valamint a kiváló tervezési és szervezési készség

Előny:

  • Személy- és vagyonőr bizonyítvány
  • Fegyvervizsga
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Pozíció területe(i):

  • Szállítás / Logisztika
  • Logisztikus / Fuvarszervező
  • Szállítás / Logisztika vezető
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet vezető

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem