URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/kamionsofor-tehergepjarmu-vezeto/102808 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A Dologidő Kft. fuvarozással foglalkozó és logisztikai szolgáltatást nyújtó, magyar tulajdonban lévő partneréhez keresünk kollégát

Kamionsofőr, tehergépjármű vezető

pozícióba.

A munkakör alapvető célja:

  • A napi kijelölt fuvarfeladat ellátása (budapesti indulással, budapesti érkezéssel)
  • Árufuvarozás nyerges kamionnal
  • Útvonal: Budapest-Zalaegerszeg-Győr-Budapest

Ön a mi emberünk, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal

  • Minimum 8 általános iskolai végzettséggel
  • CE kategóriás jogosítvány + GKI kártya
  • Fuvarozásban szerzett 2-5 tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Amit megbízónk kínál:

  • Bérezés: Megegyezés szerint
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapesti vagy környéki

Munkaidő:

Indulás kb: d.u. 17:00-18:00

Érkezés kb: hajnal 03:00 – 04:00

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen vágna bele ebbe a kihívásokkal teli munkalehetőségbe kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a belfold@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika