URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/kamionsofor/98905 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Németországi partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat mielőbbi kezdéssel az alábbi pozícióba:

KAMIONSOFŐR

Elvárások:
A német nyelv tárgyalóképes ismerete A2-B2 szint (telefonbeszélgetés alkalmával tesztelésre kerül)
Érvényes vezetői engedély: C+E kategória
Teherszállítási jogosultság (95-ös közösségi kód)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Felelősségteljes teherszállítás
A megbízás lelkiismeretes ellátása vigyázva az átvett árura és járműre
A jármű ellenőrzése minden út előtt
Nincs be- és kirakodás.
Autóalkatrészek szállítása nagyon rövid szakaszon raktárból a gyárba nyerges vontatóval.
2 műszakos munkarend - mindig csak 8 órás munkavégzés
Munkavégzés hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk:
Német bejelentett munkaviszony teljes munkaidővel
Kezdő fizetés nettó 1.900-2.000 euró.
Az első 6 hónapban a szállás 170 euró kétágyas szobában és 280 euró egyágyas szobában, rezsivel együtt, ami a fizetésből kerül levonásra.
Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
Gyermekek után járó támogatás igényelhető (pl. 190 ?/gyermek - első 2 gyermek esetében)
Fizetett szabadság
Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
Segítségnyújtás a beilleszkedési folyamat minden szakaszában, szakmai támogatás

Munkavégzés helye:
Németország, Böblingen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint a képesítéseket alátámasztó dokumentumok fénymásolatának megküldésével az alábbi email címre: kulfold69@worklife.hu

Pozíció:

KAMIONSOFŐR

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika