URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztika-szallitmanyozasi-munkatars/98914 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Magyarországi telephelyek fuvarszervezési feladatainak ellátása.
  • A készletek alapján történő kiszállításokhoz készletek nyomon követése desztinációnként, költséghatékony kiszállítás szervezés.
  • Önálló szállítmány összeállítás, készlet alapú és rendelés alapú szállítások összevonása.
  • Fuvarrendelések leadása, e-shopping rendszerben megrendelés indítása, SAP rendelések készítése raktár számára
  • Vevőszolgálati rendelések fuvarozási adatokkal való kiegészítése.
  • Kiszedések raktári átadási dokumentálása, kiszedés teljességének dokumentum alapú ellenőrzése.
  • Számlák készítése, nyomtatása.
  • CMR,EUR1, CO kiállítás, kamion kiállásával kapcsolatos problémák megoldása a szállítmányozóval.
  • Állásdíjak jogosságának ellenőrzése.
  • Megrendeléstől eltérő számlázási összeg jogosságának ellenőrzése.
  • Együttműködés a raktári szervezettel, minőségbiztosítással
  • Szállítmányok nyomon követése a címzettig, Lean szemletű hibafeltárás és folyamatfejlesztés

Elvárások

  • Középfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, logisztikai végzettség előny)
  • 1-2 év szállítmány-összeállítási és fuvarszervezési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

  • SAP ismeret
  • Vám ismeret
  • Valamely szláv nyelv illetve német nyelv ismerete
  • Good Distribution Practice irányelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a toth.lilla@humancentrum.hu email címen.

Részletek

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

logisztika, szállítmányozási munkatárs*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika