URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-folyamatfejleszto-supply-chain/99076 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressük kollégánkat a következő pozícióba:

Logisztikai folyamatfejlesztő | Supply chain improvement coordinator

Elkészíti és naprakészen tartja a gyártási ütemtervet a vállalati minőségpolitikájának megfelelően, a vevői lehívások, a készletinformációk illetve a rendelkezésre álló kapacitás alapján.

Feladatok

·           termeléstervezés és alapanyag-beszerzés a kiszállítási terv céljainak megfelelően

·           raktárkészlet optimális szintet tartása, költségek csökkentése

·           beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás

·           meetingek szervezése és megtartása az ütemezés pontos elkészítésének érdekében

·           nyilvántartó rendszer karbantartása és felügyelete

·           QAD tudásbázis kezelése, fejlesztési javaslatok

·           kapacitásfájlok karbantartása, hosszú távú tervezés

·           alvállalkozói tevékenység menedzsment

·           a leltár optimalizálására irányuló javító intézkedések

·           termékbevezetés és -kivezetés management az ellátási lánc oldalról

·           az ellátási lánc folyamatainak optimalizálása

Elvárások

·                     felsőfokú szakirányú végzettség

·                     gyártástervezői vagy hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat

·                     angol nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban

Előny:

·           fémipari tapasztalat

Amit nyújtunk

·                     versenyképes juttatási csomag

·                     albérleti támogatás

·                     béren kívüli juttatások

·                     szakmai fejlődési lehetőség

  Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Apostag
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika