URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-gyakornok/96574 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres logisztikai gyakornok pozícióba munkatársat.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • oltóanyag minta szállításának megszervezése
    • kapcsolattartás a futárral
    • hűtési láncot tartva a minta beadásának előkészítése
    • minta hatósághoz történő beküldésének szervezése
  • a logisztikai nyilvántartás nyomon követése
    • táblázat-kezelés
    • rendelések rögzítése
    • készlet követése
    • új rendelések nyomon követése
  • csomagolóanyagok ellenőrzése
  • kisköltség elszámolás, számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • megrendelések írása, irodaszer rendelés
  • HR ügyintézői feladatok ellátása
  • beadványok előkészítése (fénymásolás, CD-írás), dokumentálás, lefűzés

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Excel közép/emelt szintű gyakorlati ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfő - péntek 8-16.30 óra heti 25-30 óra

Kizárolag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távra el tudják vállalni.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú munkavégzés

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör Logisztikai gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Logisztikai gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat