URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-munkakorok-patyon/97901 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Jó légkör, modern munkahely - de veletek lesz teljes.

Pátyi logisztikai partnercégünk bővíti a csapatát, és komissiózókat, csomagolókat, targoncásokat keres. Olyan dolgozókat, akikre biztosan számíthat. Cserébe pedig jó légkört, modern környezetet és korrekt fizetést kínál.

Mi a pontos feladat munkakörönként?

Komissiózók:

  • Autóalkatrészek anyagmozgatása a központon belül

  • Raktározás, komissiózás.

Csomagolók:

  • Termékek dobozokba csomagolása (a dobozok 10-35 kilósak)

  • Dobozok felkészítése a szállításhoz

Targoncások:

  • Érkező kamionok le és felrakodása

  • Szállítási okmányok kezelése

Milyen a munkarend?

  • 2 műszakos munkarend: hétfőtől péntekig, 06:00-14:00 óra és 14:00-22:00 óra között váltakozik

  • a hétvégéd tehát mindig szabad!

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

A próbaidő alatt alapbért fizetünk:

  • Komissiózók esetében nettó 141.000 Ft/hó

  • Csomagolók esetében: nettó 144.000Ft/hó

  • Targoncások esetében: nettó 164.000Ft/hó

Erre jön + 30% műszakpótlék a 18:00 és 22:00 közötti időszakban.

Attól kezdve, hogy a próbaidő lejár:

  • 13.000Ft-tal növekszik az alapbér (nettóban, tehát tisztán)+ nettó 20.000 Ft cafeteria

  • 4. és 5. hónapban duplán jár a cafeteria!

Ez még nem minden!

  • Ingyenes céges buszjáratok...

...az alábbi településekről:Budapest, Páty, Biatorbágy, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút, Bicske, Tatabánya, Csabdi, Botpuszta, Mány, Szomor, Zsámbék.

  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség

  • A fizetésed minden hónap 10. napjáig garantáltan a számládon lesz

  • Igényes munkakörnyezet, új gépek

  • Ebédlő, öltözőszekrények, jó környezet

Ki jelentkezhet az állásra?

Várunk, ha ezek megvannak neked:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • TARGONCÁSOKNAK targoncás előképzettség  (új típusú OKJ+3324+3312+3313 papírra van szükség)

  • TARGONCÁSOKNAK egy éves szakmai tapasztalat

  • Fényképes önéletrajz

  • Precíz munkavégzés

  • Rugalmasság, csapatszellem, teherbírás

Ha nincsen fényképes önéletrajzod, abban a kollégánk segít.

Így jelentkezz erre az állásra:

Add meg az adataidat a lenti űrlapon, nyomj a "Küldés" gombra, és munkatársunk pár napon belül felkeres. Mindenképpen csatolj fényképes önéletrajzot, vagy ha még nincs, hívd fel a kollégánkat!

Pozíció:

Logisztikai munkakörök Pátyon!

Munkavégzés helye: Pest megye / Páty
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika