URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-munkatars/98514 Elrejtés

Töltés...
Art Group Marketing Kft.

Folyamatosan növekvő rendezvényszervező csapatunkba logisztikai munkatársat keresünk

Feladatok:

·         Irodai beszerzés és az ahhoz kapcsolódó logisztikai folyamatok teljes körű koordinálása

·         Céges autópark szervízelésének koordinálása

·         Kapcsolattartás és tárgyalás a szervizekkel

·         Logisztikai folyamatok fejlesztése

·         A vállalatcsoport stratégiájának végrehajtása

·         A területhez tartozó kollégák munkájának összefogása

·         Projektek nyomon követése, adminisztráció

Elvárások:

·         Középfokú végzettség

·         Több éves tapasztalat

·         Felhasználói szintű MS Office ismeretek

·         Csapatmunkára való képesség

·         Jó kommunikációs képesség

·         Terhelhetőség

·         Nem fél a kihívástól

·         Rendszerszemlélet

·         előny kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

·         Felelősségteljes feladatkör

·         Karrierépítési lehetőség a cégcsoporton belül

·         Fiatal, motivált, rugalmas csapat, erős csapatszellem

·         Pozitív, támogató légkör

·         Elvárásoknak megfelelő bérezés

Fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével várjuk a csapattag@art-group.hu címre.

Pozíció:

Logisztikai munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika