URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-szakerto/98861 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • Tengerentúli és harmadik országbeli szállítmányozás tervezése, koordinációja
  • Szállítási teljesítmények és költségek nyomon követése
  • Vevőkapcsolatok ápolása, ügyfél elégedettség fenntartása
  • Logisztikai folyamatok tervezése, elemzése és optimalizálása
  • Logisztikai költségek kalkulációja és kiértékelése (pl. ajánlatok készítéséhez)
  • Új megoldási javaslatok előterjesztése, folyamatok kidolgozása
  • A logisztikai vezető támogatása, helyettesi feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség külkereskedelmi / logisztikai / gazdasági területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vámterületén szerzett releváns munkatapasztalat
  • Strukturált, analitikus, proaktív gondolkodásmód,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Eredmény- és ügyfélközpontú szemlélet

Előnyök

  • Társalgási szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Logisztikai tervezés területén szerzett ismeretek
  • Műszaki végzettség vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes alapbér + célprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Részletek

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör logisztikai szakértő
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség / Szállítás, közlekedés / szállítás-logisztika
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (szakértő)

Pozíció:

Logisztikai szakértő*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika