URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikai-tervezo-referencia-szam-ref2237/95621 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk

"Logisztikai tervező"

munkatársat.

Feladatok:

  • Ellátási lánc folyamatok teljes körű elemzése, tervezése és optimalizálása
  • Anyagáramláshoz kapcsolódó elemzések készítése, anyagáramlás optimalizálása
  • Készletek optimalizálása, húzó logisztikai folyamatok bevezetése
  • Logisztikai layout tervezése és optimalizálása
  • Üzemen belüli és kívüli (beszállítói és vevői) szállítmányozás tervezése
  • Raktározási koncepciók tervezése és kivitelezése
  • Felfutó projektek logisztikai folyamatának tervezése és megvalósítása, szériafolyamatok optimalizálása
  • Fuvarozási tenderek elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: logisztikai / közgazdasági)
  • Autóiparban, logisztikai területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás
  • Proaktivitás, megbízhatóság, határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Modern munkakörnyezet
Kapcsolattartó
Ferencz Tamás
jelentkezes.kecskemet@dologido.hu

Pozíció:

Logisztikai tervező (Referencia szám: REF2237)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika