URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/logisztikus-referencia-szam-ref2326/96309 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk "Logisztikus" munkatársat

Feladatok:

  • Anyagtervezés, alapanyag és gyártási segédanyag időben történő megrendelése és beérkeztetése a beszállítóktól, megrendelések nyomon követése
  • Gyártástervezés, gyártáshoz szükséges alapanyagok komissiózása, alapanyag mozgásának irányítása a különböző raktárhelyek között
  • Göngyöleg és visszáru tervezése, szervezése és kezelése a beszállítók felé és a raktárak között
  • Napi leltár alapján a készletek ellenőrzése és korrekciója
  • Havi és éves leltárban való aktív részvétel és a leltáreredmények feldolgozása
  • Áruátvevő targoncavezetők szakmai támogatása
  • Napi kapcsolattartás, együttműködés a beszállítókkal, a vevővel és egyéb partnerekkel telefonon és e-mailben

Elvárások:

  • 1-3 éves termelő vállalatnál logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol-német tárgylóképes nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldás, jó kommunikációs készség, csapatszellem, üzleti gondolkodásmód

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex, kihívásokkal teli változatos feladatkör
Kapcsolattartó
Ferencz Tamás
jelentkezes.kecskemet@dologido.hu

Pozíció:

Logisztikus (Referencia szám: REF2326)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika