URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/minosegiranyito/100642 Elrejtés

Töltés...
Hungary Aliment Kft.

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk

Minőségirányító

munkakörbe.

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfi- és nyúlhús kereskedelmével. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és az élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek kezelésére vonatkozó követelmények betartása.

Feladatok:

  • A cégen belüli HACCP terv folyamatos aktualizálása, feldolgozása, érvényesítése, megvalósítása és ellenőrzése
  • Minőségügyi tervezés, ellenőrzés, elemzés és fejlesztés
  • Tisztasági ellenőrzések lefolytatása
  • Szállítmányok ellenőrzése és felügyelete Magyarországon belül (Hungary Aliment-hoz való beszállítás, svájci kiszállítás)
  • Szakmai együttműködés az üzemben
  • A termékkatalógus gondozása és ellenőrzése (termékspecifikációk)
  • Szállítói értékelés gondozása és ellenőrzése
  • Együttműködés az auditok során

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Német nyelvtudás
  • Legalább középfokú élelmiszeripari végzettség
  • Élelmiszeriparban és/vagy minőságirányításban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office programok használata
  • Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság
  • Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
  • Munkájáért, annak színvonaláért felelősséget vállal

Amit kínálunk:

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye, Felsőlajos

Önéletrajzát a kh@aliment.hu e-mail címre várjuk.

Hirdető felhívja az álláshirdetésre jelentkezők figyelmét arra, hogy a kiválasztási folyamat során az álláshirdetésre jelentkezők adatainak kezelésére kerül sor. A hirdető, mint adatkezelő tájékoztatja az álláshirdetésre jelentkezőket, hogy adatkezelési tájékoztatója elérhető a Hungary Aliment Kft. honlapján (www.aliment.hu).

Az álláshirdetésre jelentkező pályázatának/önéletrajzának megküldésével a megadott adatai kezeléséhez kifejezetten hozzájárul.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Felsőlajos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka