URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/mintabolti-raktaros-budapest/98802 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság, budapesti csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Mintabolti raktáros
munkakörbe.

Az Ön feladata:
• fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába (-18 C), hűtőkbe kihelyezése,
• vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás,
• aktív értékesítés, termékajánlás,
• számlázás, pénztárkezelés,
• árurendelés,
• áruátvétel,
• árukihelyezés,
• termék szavatossági idők ellenőrzése.

Az Ön profilja:
• budapesti vagy Budapest környéki lakhely,
• nagyfokú teherbírás,
• pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges),
• fiatalos lendület,
• eladói munkakörben szerzett tapasztalat,
• erős felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• jó kommunikációs és együttműködési készség,
• gasztronómia iránti érdeklődés.

Munkaidő:
• hétfőtől péntekig 8:00-16:00
• minden második szombaton 8:00-12:00, mely munkaidő hétközben kiadásra kerül

Előnyt jelent:
• fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete,
• szakirányú végzettség,
• azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség,
• biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
• egy piacvezető cég biztonsága.

Munkavégzés helye:
• Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a kulinadrienn@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Pozíció:

Mintabolti raktáros-Budapest

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka