URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/operativ-vezeto/100760 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Partnerünk pécsi központú telephellyel rendelkező, magyar tulajdonú logisztikai vállalat. A cég évek óta folyamatos fejlődésen megy keresztül, így a pécsi depó mellett az ország több pontján is rendelkeznek már telephellyel. Ahhoz, hogy a stabil működéssel a jövőben se legyen gondjuk, felvételt hirdetünk a következő pozícióba:

Operatív vezető

A munkavégzés során a következő feladatokra számíthat:

  • Raktározási és fuvarozási tevékenység felügyelete és irányítása
  • Raktárosok és fuvarosok munkájának felügyelete
  • Vidéki telephelyek látogatása
  • A teljes raktári folyamat koordinálása
  • Göngyölegleltár ellenőrzése, árumozgások ellenőrzése
  • Megbízókkal történő folyamatos kapcsolattartás

Az állás betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Minimum középfokú végzettség, amelyhez kiváló műszaki szemlélet párosul
  • Logisztikai, raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Munkavállalók koordinálásban, irányításában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (főként MS Office programok használata)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség, felelősségvállalás, rugalmasság

Munkájáért cserébe az alábbi juttatásokra számíthat:

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil vállalati háttér egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Kihívásokkal teli, önálló munkakör

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette figyelmét, kérem küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: 04681@dologido.hrszoftver.hu.

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika