URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktari-dolgozo-pecs/97899 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Dohányipari termékekkel foglalkozó pécsi partnercégünk részére keresünk

munkatársakat

RAKTÁRI DOLGOZÓ

munkakörbe!

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Munkajogi szabályozásoknak megfelelő foglalkoztatás

  • Jó munkahelyi légkör

  • Belvárosi munkavégzés

  • Három műszakos, folyamatos munkarend (6:00 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - 4 nap munka, két nap pihenő

  • Műszakpótlékok

  • Útiköltség támogatás a nem pécsi lakosoknak
  • Bér: br. 833 Ft/óra

Feladat

  • Raktári áruk rendszerezése, csomagolása, szállításra való előkészítése

  • Egyéb raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Megbízható, motivált személyiség

Munkavégzés helye

Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a raktar@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/381 1285-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Pozíció:

Raktári dolgozó (Pécs)

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika