URL: http://workline.hu/allasok/beszerzes-logisztika/raktari-rakodo-referencia-szam-ref2276/96070 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nemzetközi csomagszállítással foglalkozó partnercégünkhöz munkavállalókat keresünk raktári rakodó munkakörre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Főbb feladatok:

  • Csomagok fel/le rakodása az érkező teherautókból, kamionokból (nehéz fizikai munka)
  • A beérkezett csomagok elhelyezése a futószalagok mellett

Választható munkaidő:

  • Állandó délutános műszak, hétfőtől péntekig 14:00-22:30 között
  • Állandó éjszakás műszak, hétfőtől péntekig 22:30-07:00 között

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Büntetlen előélet

Amit mi ajánlunk:

  • Délutános műszakban: nettó 900 Ft/óra
  • Éjszakás műszakban: nettó 1035 Ft/óra
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

E-mail: pest@dologido.hu

(Jelige: Raktári rakodó, XV. kerület)

Pozíció:

Raktári rakodó (Referencia szám: REF2276)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Beszerzés / Logisztika
Szakmunka / Fizikai munka